Blog

Petr Touš doporučuje

Pruty Scope

Nová Řada Prutů Scope: Kombinace Výkonnosti a Elegance v Jednom

Náš sortiment prutů Scope s karbonovým blankem obohaceným uhlíkovou směsí 1K se nyní pyšní klasickou korkovou rukojetí, která nabízí ještě vyšší úroveň pohodlí a eleganci pro každého vášnivého rybáře.

 

Pro Náročné Rybáře

Pro ty, kteří požadují maximum od svého vybavení, přicházíme s testovací křivkou 3,5 lb. Tyto pruty s lehkostí zvládnou odhoz PVA sáčků, těžké zátěže, silné proudy a zdolávání těch největších kaprů.

 

Každý Detail Má Svůj Význam

 • Celá rukojeť z korku : Kvalitní korek zvyšuje komfort a zajišťuje příjemný úchop, takže můžete věnovat pozornost na rybaření.

 • Fuji sedlo v matném černém provedení : Provedení sedla je klíčové pro stabilitu a přesnost při lovu. Fuji je zárukou kvality.

 • Obrácené vyvázání oček : Zajišťuje plynulý průchod vlasce a minimalizuje jeho opotřebení, což zvyšuje úspěšnost lovu.

 • Na přiváděcí oko : Pruty s testovací křivkou 3,5 lb a 3,25 lb jsou koncovým 50 mm naváděcím okem pro optimální dosah.

 • Koncové očko proti zamotání : Zabraňuje nepříjemnému zamotání vlasce, což vám ušetří cenný čas a nervy.

 • Laserem upravená koncovka : Završující detail s vyrytým Scope kompas logem a drážkou pro izotop, který dodá prutům jedinečný vzhled.

 • Sedlo pro naviják s logem Scope : Drobnost, která udělá rozdíl a doplní celkový design prutů.

 • Karbonový klip na vlasec : Praktický a odolný, aby vaše nástrahy zůstaly na místě.

 • Značky pro přesné spojení dílů : Pro přesné zarovnání a optimální výkon prutu.

S Nashovými pruty Scope s korkovou rukojetí získáte spojení výkonnosti, elegance a precizního designu. Připravte se na úspěšné a pohodlné rybaření s naší nejnovější řadou. Vaše dobrodružství na vodě teď můžete začít!

 
 
 
Titan Hide Camo pro xl

Nash Bivaky Hide Camo Pro a Hide XL Camo Pro: Nejlepší volba pro rybáře v každém směru

Rybářský svět je plný výzev a dobrodružství, a právě proto je důležité mít spolehlivé vybavení, na které se můžeme plně spolehnout. Nash Bivaky Hide Camo Pro a Hide XL Camo Pro jsou skvělým příkladem produktů, které vás nikdy nenechají na holičkách, ať už jste kdekoli na břehu.

Inovace na všech frontách

Tyto bivaky jsou vylepšené ve všech směrech, ať už jde o centrální bloky, specifikace materiálu nebo přední část. Zde je několik klíčových vlastností, které vás určitě zaujmou:

 • Aquasense materiál s vodním sloupcem 20 000 mm : Nash nepřeje žádným kompromisům, pokud jde o kvalitu materiálu. Aquasense je zárukou voděodolnosti a spolehlivosti i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 • Rychlý a jednoduchý rozklad : Čas je zlatý, zejména když se nacházíte v náročném prostředí. S těmito bivaky to nebude problém. Bivak je rozložen a připraven za méně než minutu, což je rekord v rychlosti rozkládání.

 • Vzdušnost a světelnost : Čtyři moskytiérové ​​panely zajistí dostatečný průtok vzduchu, což v kombinaci s vnitřním odnímatelným parním štítem  snižuje kondenzaci a udržuje světlo uvnitř bivaku.

 • Přidaná hodnota v detailu : Každý prvek byl pečlivě promyšlen. Od vnitřního háčku pro bivaková světla či příposlechy, přes dvě vnitřní síťované kapsy pro cennosti až po  síťku proti hmyzu - každý detail má své místo a účel.

 • Nepřekonatelná pevnost a odolnost : Centrální blok byl revidován a zesílen, prodloužená  přední  tyč s napínací tyčí a bouřkovým žlabem zajistí stabilitu i při nečekaných přírodních výzvách.

Závěrem

Nash Bivaky Hide Camo Pro a Hide XL Camo Pro jsou vskutku hardcore bivaky, které přinesou rybářským dobrodružstvím nový rozměr. S tímto vybavením se můžete vydat kamkoli, s důvěrou, že vás nepřekvapí žádné nepříznivé podmínky.

Každý rybář ocení výjimečnou kvalitu, inovativní prvky a pečlivé provedení, které tyto bivaky nabízejí. Dejte svým rybářským zážitkům novou úroveň s Nash Bivaky Hide Camo Pro a Hide XL Camo Pro. Vaše dobrodružství teprve začíná!

Rozměry:

Maximální šířka 275cm

Zadní šířka 245cm

Hloubka 205cm

Výška po strop 152cm

Výška předních dveří 130cm

Váha 8.4kg

Délka ve složeném stavu na délku 132cm

 
 
 
Hook Doctor

Elektrický Brousek Hook Doctor: Konec Ztrácení Času nad Ostřením Háčků!

S rybařením přichází i nevyhnutelné úkoly jako ostření háčků. S novým elektrickým brouskem Hook Doctor se ale tento proces stává mnohem jednodušším a rychlejším. Vaše háčky budou ostré za pár sekund.

Jak To Funguje?

Díky výkonnému leštícímu kameni Carborundum 180, poháněnému bateriemi, Hook Doctor brousí a tvaruje háčkové body bleskovou rychlostí. Stačí jemně zatlačit na háček a okamžitě se spojí s brusným kamenem. Ostření háčků teď probíhá hladce a rychle.

Nabíjení v Čase, Který Potřebujete

Hook Doctor se nabíjí pomocí USB a jedno nabití vám poskytne dostatek energie na nabroušení tisíců háčků. Ušetříte čas, který můžete věnovat samotnému rybaření.

Skvělý Pro Každého Rybáře

Jeho schopnost otáčet se ve směru i proti směru hodinových ručiček z něj dělá ideálního společníka pro všechny typy rybářů. S Hook Doctorem budete mít vždy ostré háčky, což vede k více úspěšným záběrům a nezapomenutelným rybářským zážitkům.

Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet tuto revoluční novinku. Objednejte si Hook Doctor ještě dnes!

Waterbox 230

Waterbox 230 je největším modelem v naší kolekci. Jeho rozměry připomínají prostornou přepravní tašku, což z něj činí ideálního společníka pro rybáře, kteří vyžadují dostatek prostoru pro své vybavení. Jeho kapacita a odolnost vám poskytnou jistotu, že veškeré potřebné náčiní neseme s sebou v bezpečí a pohodlí.

Dvojité popruhy umožňují snadné nošení, což z Waterboxu 230 činí praktického společníka na každé rybářské výpravě. Navíc jsou zde upevňovací body pro ramenní popruhy, abyste mohli své vybavení mít vždy po ruce, ať už jste kdekoli na břehu.

EVA materiál v kamuflážovém provedení na víku nejen chrání váš náklad před nárazy, ale má také druhotné využití jako stůl. Waterbox 230 vyniká i svými praktickými detaily - lisované nohy a víka umožňují snadné stohování s jinými Waterboxy, což zajišťuje maximální využití prostoru a efektivitu při přepravě vašeho vybavení.

Rozměry Waterboxu 230 jsou impresivní: 27 cm na výšku, 65 cm na šířku a 35.5 cm na hloubku. To znamená, že tento box nabízí dostatek prostoru pro veškeré vaše rybářské potřeby. S Waterboxem 230 budete mít jistotu, že váš výlet k vodě bude plný pohodlí a bezstarostnosti.