Lednová vycházka

Ahojky,
začátek roku 2023 byl ve znamení teplého počasí, proto jsem se moc těšil, až budu moct vyrazit k vodě a nakonec se mi to druhý týden v lednu povedlo. Na toto zimní období jsem si připravil dva pruty. Jeden na položenou a jeden na feeder s tím, že jako krmítkovou směs jsem použil metod Red Hammer příchuť česnek a rozemleté kuličky White Hammer, které mi zbyly z loňského roku. Tyto jsem ještě přelil boostrem mango meruňka a udělal PVA bonbóny. 
 Vybral jsem místo na Labi, kde je klidnější voda. Krásné lednové slunečné počasí dávalo naději nějaké ryby. Nejdříve jsem navnadil prut na položenou s testovací kuličkou doplněnou PVA s mini peletkami Red Hammer a začal připravovat feederový prut. Po necelých 15 minutách už jsem měl jízdu. Nechtěl jsem tomu věřit, že kapřík okolo 40 cm si zobnul testovací kuličku.
Od té doby jsem na oba pruty postupně zdolal asi 12 kapříků do 45cm. Nebyli to žádný obři, ale moc potěšili. Věřím že metod udělal svou práci tak jak měl.
Okolní rybáři také dělali ryby, ale já jsem byl nadmíru spokojen. Krásný lednový den jsem zakončil při setmění a když jsem si prohlížel fotografie, s překvapením jsem zjistil, že jsem jednoho dorostence chytil 2x. Rybářím dlouho, ale toto se mi ještě nepovedlo. 
 
 
Přeji Vám Všem krásné zimní úlovky a u vody pohodu a klídek.