Red Hammer Boilies 24mm

Kód: RHB2405 RHB2410 RHB2420 RHB2445 Zvolte variantu
239 Kč 439 Kč 839 Kč 1 779 Kč od 239 Kč 207,83 Kč bez DPH 381,74 Kč bez DPH 729,57 Kč bez DPH 1 546,96 Kč bez DPH od 207,83 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Skladem (3 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
- - 5.10.2023 - Zvolte variantu

Red Hammer boilies je bez chemických konzervantů a proto je jeho účinnost jak okamžitá tak i dlouhodobá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dalo by se říct, že tento recept vznikl již před skoro 10 lety, kdy jsem s tímto boilies úspěšně lovil na menších řekách. Tehdy ještě nebyly ryby až tak pod velkým tlakem a daly se dobře nachytat. V dnešní době je situace jiná a ryby, zejména kapři jsou mnohem ostražitější a jen tak chybu neudělají. Red Hammer boilies je tak skvělá nástraha, že díky ní dokážete přesvědčit k záběru i ty nejchytřejší ryby, protože jí prostě nedokáží odolat.

Použití. V pytlíku s boilies je i několik gramů soli a to z toho důvodu aby se boilies udržovalo stále v suchu. Doporučuji jednou za čas sáček otevřít a nechat třeba den otevřený aby se vlhkost ze sáčku dostala ven a pak opět sáček zavřít. Na boilies se díky soli vytvoří časem světlejší kresba a to znamená že boilies je již pěkně vysušené a nemusíte se bát zplesnivění.

Jak chytat a krmit-Je na každém kolik toho do vody vhodí aby přilákal ryby, ale všichni dobře víme že pravidelnost přináší úspěch. Proto bych doporučil raději méně, ale za to častěji krmit a pozorovat vodu a vyhodnocovat na daném místě každou situaci.

Chytání podle ročního období-

Jaro-Příroda se probouzí a i ryby začínají pomalu přijímat potravu. V tomto období je podle mých zkušeností vhodné hledat ryby na slunných místech kam jezdí čerpat energii a kde i přijímají potravu. Volil bych i menší průměry nástrah a snažil bych se co nejvíce zatraktivnit kuličku, například naší obalovačkou, tekutým dipem nebo práškovým dipem. Před vnaděním bych použil Red Hammer Booster k větší atraktivitě návnady.

Léto-Je to doba kdy jsou buď velká parna a nebo bouřky. Právě výkyvy teplot a počasí s rybami opravdu hýbou a v tento okamžik máme velké šance přelstít ty největší ryby. Pro tuto dobu bych volil větší průměry boilies a maximálně bych zalil návnadu naším boosterem, ale klidně i jakýmkoliv jiným a více bych nezatraktivňoval. Mohlo by se klidně stát že vám v teplé vodě najede do krmení bílá ryba např. tloušti a to jak víme všichni znamená konec chytání. V téhle době je ale na některých vodách vhodný čas pro masivnější krmení, které za mě velice rád praktikuji a doporučuji všem pokud chtějí nachytat spousty krásných ryb.

Podzim-pro mě znamená jedinou věc. Najít ryby a krmit a krmit. Je to čas kdy ryba futruje na zimu, musí ty ledové dny nějak přežít, dělá zásoby a žere. Když dokážeme odhadnout kde by se ryba mohla v daný okamžik zdržovat, myslím že máme vyhráno. Je opět lepší na začátku krmení začít atraktivně a po té co dosáhneme několika záběrů můžeme od toho upustit a krmit jen samotným boilies.

Zima-Je pro opravdové rybáře, kteří bez ryb nedokáží žít. U vody je klid a ticho a za každý záběr jsme rádi. V tomto období by se dalo použít přísloví "čím méně, tím více "Krmíme jen pár kuličkami a můžeme je i nadrtit, použít pva, doma si chytací kuličky nadipovat, použít obalovačku.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MD Avatar autora | 19.6.2023
Skvělá nástraha na velké kapry
5
MD Avatar autora | 8.10.2022
koule ktere chytaj.. s obalovackou nej produkt co jsem zatim vyzkousel
5
RP Avatar autora | 3.10.2022
Supr koule,chytám je uz 2 sezónu a fungují skvěle
5
V Avatar autora | 1.1.2022
Je to velmi uciny produkt jak na lov kapru tak i sumcu.......
5
PS Avatar autora | 21.12.2021
Pecka. Bomba. Kladivo na kapry...
5
MH Avatar autora | 11.2.2021
Určitě to bude bomba :))

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                   Toušbaits

Cesta k tajným snům. 

Nástrahy pro lov ryb, které předčí očekávání i těch nejnáročnějších rybářů. Vyráběné s poctivostí, citem a láskou, testované v extrémních podmínkách.

Pro ty, kteří se chtějí stále zlepšovat a odlišit. Pro ty, kteří věří, že i na maličkostech záleží. Pro ty, kterým záleží na zdraví a dobré kondici ryb. Právě pro vás jsou tu výrobky Toušbaits.

 Nabízíme vám kompletní řadu výrobků, která osahuje-Boilie v soli 20 a 24 mm, Pop up 16 a 20mm, Obalovací pastu, Tekutý a práškový dip a jako poslední je to Booster.

Boilie Toušbaits se pyšní hlavně tím, že neobsahuje žádný chemický konzervant,je zasypán obyčejnou kuchyňskou solí, která udržuje kuličky krásně suché a navíc  nádherně rozvoní celý obsah balení. V kontaktu z vodou se z boilie začnou uvolňovat atraktory a je jedno jestli je voda studená, nebo teplá. Díky použití těch nejkvalitnějších surovin jsou kuličky naprosto neodolatelné rybám a při dlouhodobějším a pravidelném krmení se z nich stává jistá zbraň na velké kapry.

Tekutý a Práškový dip vám pomůže v těch nejkritičtějších situacích, kdy ryba moc nereaguje a vy jí potřebujete vyprovokovat k záběru.

Obalovačka je vlastně neuvařené těsto, které je ještě zvýrazněno o další tekuté a sypké atraktory a je tak mnohem rychleji účinné. Při rozpadu vzniká kolem těsta velice lákavý mrak, plný vůně a drobných částic, kterým žádná ryba nedokáže odolat.

Booster vám pomůže před samotným lovem, používá se k zalévání návnady a pva. Nádherně vám rozvoní boilie ale i vše co s ním zalijete. 

Pop up klasicky použijte buď v kombinaci s boilie a nebo samotné. Obsahuje prvotřídní esence a esenciální oleje má skvělou vzplývavost a když ryba nereaguje na nástrahy ze dna tak pop up je nejlepší volba.

S výrobky Toušbaits budete jistě velice spokojeni a budete stále překonávat vaše vysněné cíle.