MB Hammer Tekutý Dip

Kód: MBHTD
Novinka
Značka: ToušBaits
259 Kč 231,25 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

MB Hammer Tekutý Dip je hustá, přilnavá tekutina, ve vodě velice výrazné pachové stopy, doplněná o některé výborné rybí atraktory a potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití tekutého dipu je mnoho. K dipování jednotlivých boilies, pop ups, pelet a dalších nástrah. Pro kombinaci obalení nástrahy tekutým a práškovým dipem, ale i pro v nejnutnějším případě zalití vašich nástrah. V tomto případě ale doporučujeme část tekutého dipu si odlít do jiné nádoby a rozředit například lososovým olejem a teprve po té zalít návnady.

Když chcete mít vaše nástrahy opravdu zesílené, vložte jich několik do kelímku a nechte nasát několik hodin až dní. Poté jsou připravené. Můžete také vkládat celé montáže i s háčkem a po vyjmutí nechat několik desítek minut zaschnout. Efekt se tím ve vodě o hodně zlepší. Pamatujte, že vše co necháte několik minut zaschnout pak ve vodě funguje daleko lépe. Proto i kombinaci tekutý a suchý dip je nejvhodnější použít několik minut zavadlý.

 

Pozor!!! při používání buďte opatrní - barví vše čeho se dotkne.

Nezapomeňte, že pro všechny členy Youtube kanálu https://www.youtube.com/channel/UCdmmOUElpsTLex6Klxl-ARA/featured

se započítává další sleva 5%.

Členství si můžete zařídit zde:https://www.youtube.com/channel/UCdmmOUElpsTLex6Klxl-ARA/membership

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekutý dip
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                   Toušbaits

Cesta k tajným snům. 

Nástrahy pro lov ryb, které předčí očekávání i těch nejnáročnějších rybářů. Vyráběné s poctivostí, citem a láskou, testované v extrémních podmínkách.

Pro ty, kteří se chtějí stále zlepšovat a odlišit. Pro ty, kteří věří, že i na maličkostech záleží. Pro ty, kterým záleží na zdraví a dobré kondici ryb. Právě pro vás jsou tu výrobky Toušbaits.

 Nabízíme vám kompletní řadu výrobků, která osahuje-Boilies v soli 20 a 24 mm, Pop ups 16 a 20mm, Obalovací pastu, Tekutý a práškový dip a jako poslední je to Booster.

Boilies Toušbaits se pyšní hlavně tím, že neobsahuje žádný chemický konzervant, je zasypán obyčejnou kuchyňskou solí, která udržuje kuličky krásně suché a navíc nádherně rozvoní celý obsah balení. V kontaktu s vodou se z boilies začnou uvolňovat atraktory a je jedno jestli je voda studená, nebo teplá. Díky použití těch nejkvalitnějších surovin jsou kuličky naprosto neodolatelné rybám a při dlouhodobějším a pravidelném krmení se z nich stává jistá zbraň na velké kapry.

Tekutý a Práškový dip vám pomůže v těch nejkritičtějších situacích, kdy ryba moc nereaguje a vy jí potřebujete vyprovokovat k záběru.

Obalovačka je vlastně neuvařené těsto, které je ještě zvýrazněno o další tekuté a sypké atraktory a je tak mnohem rychleji účinné. Při rozpadu vzniká kolem těsta velice lákavý mrak, plný vůně a drobných částic, kterým žádná ryba nedokáže odolat.

Booster vám pomůže před samotným lovem, používá se k zalévání návnady a pva. Nádherně vám rozvoní boilies, ale i vše co s ním zalijete. 

Pop ups klasicky použijte buď v kombinaci s boilies a nebo samotné. Obsahuje prvotřídní esence a esenciální oleje, má skvělou vzplývavost a když ryba nereaguje na nástrahy ze dna tak pop ups je nejlepší volba.

S výrobky Toušbaits budete jistě velice spokojeni a budete stále překonávat vaše vysněné cíle.