Úžasná rybářská výprava plná úspěchů

Ahoj všichni!

Chci se s vámi podělit o svou nedávnou rybářskou výpravu, která se stala jedním z nejúžasnějších zážitků mého života. V polovině dubna jsem se vydal na šestidenní dobrodružství s jediným cílem - chytit rybu vážící minimálně 18 kg. A musím říct, že úspěch přišel rychleji, než jsem čekal!

Přijel jsem na místo v neděli kolem 19:00 a ihned jsem se pustil do rozbalování vybavení. Na první prut jsem nastražil pop up mango o průměru 16 mm spolu s malým PVA. Pro druhý prut jsem zvolil panáčka MB Hammer o průměru 20 mm s popkou MB Hammer o průměru 16 mm. Po nahození obou prutů jsem začal stavět bivak. Ale ještě než jsem ho stihl dokončit, dostal jsem záběr na prut s Pop up mangem 16 mm.

Po několika napínavých okamžicích jsem si v podběráku prohlížel krásného a silného kapra lysece s váhou 19,13 kg. Bylo to jako sen, který se stal skutečností, hned v první den výpravy!

S tímto úžasným úlovkem jsem si udělal několik fotek a ihned jsem ho vrátil zpět do vody. Během dalších dní jsem měl štěstí a pochytal spoustu ryb, vážících mezi 14 a 18 kg, a dokonce jsem zažil situaci, kdy mi ryby zabraly na oba pruty najednou . Nejlepších výsledků jsem dosahoval právě s pop up mango 16 mm. Také jsem vyzkoušel boilies Red Hammer o průměru 24 mm, které se osvědčilo velmi dobře.

Jeden z nejúžasnějších okamžiků přišel při použití návazce Chod Rig s pop up mangem 16 mm, který jsem nahodil na tvrdé dno. Během krátké doby jsem se pustil do boje s obrovským lysecem vážícím 22 kg. Tento bojovník mi nedal ani na chvíli volno a trval na tom, abych si vybojoval každý centimetr.

Na závěr této úžasné výpravy jsem ještě v poslední den dopoledne zdolal další dva krásné kapry s váhami 16,73 kg a 18,36 kg. Poté jsem sbalil veškeré vybavení a vydal se zpět domů.

Celá tato výprava byla naplněna neuvěřitelnými zážitky a úžasnými rybami, které  budu mít ještě dlouho v paměti.

Doufám, že i vy brzy zažijete podobné dobrodružství na vodě!