Týden plný rybaření

Ahoj všem rybářským nadšencům!

Měl jsem týden volna, původně určený na rekonstrukci domu, ale nakonec jsem ho celý strávil u vody. Sebou jsem si vzal své oblíbené náčiní: FH ve 24 mm a kapří bonbony MB s feedrovou směsí taky od MB. Tento týden byl plný zážitků, které bych s vámi rád sdílel.

První tři dny jsme strávili na starém plese, kde se mi podařilo chytit krásnou rybu na krmítko s kapřím bonbonem. Byla to skvělá odměna v době, kdy ryby nebyly příliš aktivní. Měl jsem také kuličku 30 mm RH v dipu, kterou neodolal nádherný lín. Večer se mi podařila první ryba na FH, i když byla kratší, její tloušťka to vynahradila.

Další dva dny jsme strávili na svazovce, ale tam jsme ulovili jen malé kapříky. Tento čas jsme využili k odpočinku a přípravě na nový revír - Hodkov. I přes šílená vedra se mi zde podařilo pár krásných úlovků, z nichž jeden pěkný na FH vám posílám na fotografii.

Můj synek se také zúčastnil a chytil si několik ještěrek, což pro něj bylo nezapomenutelným zážitkem. Bohužel, mě jedna velká ryba spadla, ale to je součástí rybářského života.

Těším se na další dovolenou, kterou strávím s rodinou na Machači. Určitě opět využijeme naše osvědčené návnady FH, RH a MB. Držte nám palce!

Tady je několik fotografií z mého rybářského dobrodružství:

Krásná ryba na krmítko s kapřím bonbonem

Úlovek na kuličku 30 mm RH v dipu 

 Pěkný úlovek na FH

Synkův úlovek ještěrky