Sraz Testerů a příznivců značky Toušbaits

V polovině října se na jedné pískovně nedaleko Pardubic uskutečnil sraz Testerů značky Toušbaits.

Pro mně osobně to byla příjemná akce, od které jsem hlavně čekal, že konečně poznám osobně kluky, se kterými jsem si do té doby jen psal, nebo volal.

Všichni přítomní přijeli tak jak měli, takže nenastala žádná komplikace.

Pískovna "pro mě vlastně "neznámá voda" vypadala dobře. Na jedné straně chytací místa, poměrně slušná a na druhé straně tráva, stromy a klid. Slušné místo, které prý ukrývá i slušné ryby. Legendy praví i o 30ti kilových kaprech.

Jestli je to pravda měly prověřit dvě noci a 10 prutů.

Parta a kluci byli fajnoví a vypovídalo o tom i to, že spát jsme šli kolem třetí hodiny ráno. No prostě, než rybáři vše proberou, to chvilku trvá. Dokonce mě kluci přivedli i na myšlenku nových koulí. 

Za sebe mohu říct, že jsem si moc přál abych viděl na živo rybu, kterou někdo z kluků chytne. To se splnilo, protože jako první rybu chytil Robert a zabrala myslím kolem půl desáté večer. Byl to krásný a mohutný lysec.

 

 

To byl ten večer ale také poslední kontakt s rybou. Ne nadarmo domácí hráč Honza tvrdil, že zde chytit kapra není zas až tak jednoduché a to se i potvrdilo.

Druhý den jsme si všichni opět vyměňovali naše zkušenosti z různých míst od vody a bylo velice zajímavé, jak každý z nás mé úplně jiné strategie lovu, ale ve výsledku, každý ty ryby nachytá. 

 

 Jelikož jsem měl další povinnosti, tak v sobotu odpoledne jsem kluky opustil a odjel domů.

Ještě cestou mi přišla fotka s nádhernou rybou ulovenou, která ale měla cizí montáž v tlamě a zamotala se klukům do prutů do vlasce a oni ji se štěstím vytáhli. Vykulil jsem oči a málem naboural. Nádherně stavěný šupináč. No, musel to být zajímavý  souboj s takovou rybou. 

V neděli ráno když jsem zapnul telefon, jsem se nestačil divit. 

Všichni si tu svoji rybu chytli, za což jsem byl velice rád a věřím že se tak splnil takový malinký pomyslný sen všem co se zúčastnili.

 

White hammer ukázal svojí sílu až druhý den a Honza zdolal tři kousky. 

 

 

 

Příběhy od vody a celkově z přírody jsou ty nejkrásnější. Užívejte si těchto chvil, jako by měly být ty poslední, jen tak můžete říct, že jste nežili zbytečně.

Ať se vám všem daří u vody i v životě. A klukům za vše moc a moc děkuji!!!