CT Voňavý kule na závodech

Ahoj Petře. Posílám krátkou zprávu od vody.
Na konci října jsme se spolu s kamarády Tondou a Davidem jako tým CT Voňavý kule zúčastnili 120h závodu v lovu kapra. Strategie byla rozdělena tak,  že každý si bude držet jeden prut a čtvrtý bude společný.
 
Já si na svůj prut zvolil boilies white hammer a red hammer, protože na této vodě jsem na ně měl dříve úspěchy. White hammer šel na prut hned od začátku závodu, ale bohužel průměrný los a rybí neaktivita nás prvních 30h pěkně potrápili. Naštěstí se mi potvrdilo moje tušení a hned první ryba na našem úlovkovém lístku byla chycena na samostatnou kuličku white hammer ve velikosti 24mm. Pak už  se závod rozjel a s ustálením tlaku se zvýšila i rybí aktivita. Krom jednoho prutu nám chodili záběry na všechny, takže jsme třetí den měli naplněný plný počet bodovaných ryb. Od této chvíle bylo na čase začít cílit na velkou rybu a proto jsem se rozhodl pro použití druhé příchutě kterou jsem si sebou vzal. Nastražil jsem pod háček 24mm kuličku Red Hammru spolu s 16mm popkou Red Hammer original a v noci se podařil krásný 18kg lysec s obrovským břichem,
 
ze kterého úplně tekla červená kaše.  Zkrátka a dobře oba druhy boiliesu od Toušbaits měly podíl na našem umístění a ačkoli jsme vybojovali pouze nepopulární 4. místo, jsme spokojení s tím, jak jsme se poprali s podmínkami na místě a hlavně jak jsme si užili společné rybaření v přátelské a zdravě konkurenční atmosféře. Závěrem chci pogratulovat vítězům, ke krásným úlovkům. Holt někdy ani ta nejlepší kulička nestačí a je potřeba i to štěstíčko. Za CT Voňavý kule  zdraví Honza "mates ".