White Hammer Boilies 20mm

Kód: WHB2005 WHB2010 WHB2020 WHB2045 Zvolte variantu
159 Kč 299 Kč 569 Kč 1 219 Kč od 159 Kč 138,26 Kč bez DPH 260 Kč bez DPH 494,78 Kč bez DPH 1 060 Kč bez DPH od 138,26 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

                                                                                             Celoroční nástraha

Příchuť -  Tygří ořech, Arašídy, Kokos

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boilies White Hammer by mělo dělat rybářům radost po celý rok. Nasládlé nutričně bohaté nástrahy, by měly chutnat především kaprům, ale také amurům.  Vyznačuje se vysokým obsahem moučky z Tygřího ořechu, Mořské řasy, Arašídové moučky, ale nejen to. Dohromady se skládá z 19ti ingrediencí a nechybí v nich vyvážený podíl sladidla, ale i soli a také nepatrné množství kvalitního chilli.

V nástraze jsou použity nejkvalitnější anglické esence. 

PříchuťTygří ořech, arašídy, kokos

Poznámka: Od roku 2023 je bohužel zakázané bílé barvivo, které bylo použito v originálním receptu. Proto se změnila barva boilies na originální světlejší hnědou. Není přibarveno!!!

Za loňský rok, na toto boilies bylo nachytáno spousty krásných ryb a několik kusů překročilo hranici 20kg. 

Tato nástraha se osvědčila v kombinaci s pop up Monster, jako velice selektivní. Je to celoroční nástraha a můžete jí použít už časně z jara, přes léto v teplé vodě, ale i v hlubokém podzimu. V létě se rychleji omílá a tím pádem se zkracuje doba rozpadu kuličky. Je třeba s tím počítat a častěji kontrolovat. Ale to doporučuji u každé nástrahy v rozdílných podmínkách. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                   Toušbaits

Cesta k tajným snům. 

Nástrahy pro lov ryb, které předčí očekávání i těch nejnáročnějších rybářů. Vyráběné s poctivostí, citem a láskou, testované v extrémních podmínkách.

Pro ty, kteří se chtějí stále zlepšovat a odlišit. Pro ty, kteří věří, že i na maličkostech záleží. Pro ty, kterým záleží na zdraví a dobré kondici ryb. Právě pro vás jsou tu výrobky Toušbaits.

 Nabízíme vám kompletní řadu výrobků, která osahuje-Boilie v soli 20 a 24 mm, Pop up 16 a 20mm, Obalovací pastu, Tekutý a práškový dip a jako poslední je to Booster.

Boilie Toušbaits se pyšní hlavně tím, že neobsahuje žádný chemický konzervant,je zasypán obyčejnou kuchyňskou solí, která udržuje kuličky krásně suché a navíc  nádherně rozvoní celý obsah balení. V kontaktu z vodou se z boilie začnou uvolňovat atraktory a je jedno jestli je voda studená, nebo teplá. Díky použití těch nejkvalitnějších surovin jsou kuličky naprosto neodolatelné rybám a při dlouhodobějším a pravidelném krmení se z nich stává jistá zbraň na velké kapry.

Tekutý a Práškový dip vám pomůže v těch nejkritičtějších situacích, kdy ryba moc nereaguje a vy jí potřebujete vyprovokovat k záběru.

Obalovačka je vlastně neuvařené těsto, které je ještě zvýrazněno o další tekuté a sypké atraktory a je tak mnohem rychleji účinné. Při rozpadu vzniká kolem těsta velice lákavý mrak, plný vůně a drobných částic, kterým žádná ryba nedokáže odolat.

Booster vám pomůže před samotným lovem, používá se k zalévání návnady a pva. Nádherně vám rozvoní boilie ale i vše co s ním zalijete. 

Pop up klasicky použijte buď v kombinaci s boilie a nebo samotné. Obsahuje prvotřídní esence a esenciální oleje má skvělou vzplývavost a když ryba nereaguje na nástrahy ze dna tak pop up je nejlepší volba.

S výrobky Toušbaits budete jistě velice spokojeni a budete stále překonávat vaše vysněné cíle.