Světlo BOAT LIFE BEACON LITE

Kód: T0812
Novinka
Značka: Nash Tackle
759 Kč 627,27 Kč bez DPH
Na dotaz

Beacon Lite se automaticky rozsvěcuje v závislosti na okolních světelných podmínkách, stejně jako Illuminated Marker Pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beacon Lite se automaticky rozsvěcuje v závislosti na okolních světelných podmínkách, stejně jako Illuminated Marker Pole. Skvěle slouží jako naváděcí bod za tmy, když se vracíte zpět na člunu na lovné místo.

Díky 3/8” závitu můžete tohle světlo našroubovat na vidličku.

  • Senzor světla – automaticky se rozsvítí/zhasne
  • Pět barevných variant – zelená, červená, modrá, fialová, bílá
  • Funkce paměti pro zachování předchozího nastavení výběru světla
  • Reflexní vrchní část
  • Vodotěsnost IP67
  • Napájeno 2x AAA baterii (nejsou součástí balení)

Rozměry: 210mm (v) x 25mm (š)

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro - Power
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.