MONSTER SHRIMP PELLET

Kód: B6515 B6516 B6517 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Nash Tackle
199 Kč 199 Kč 799 Kč od 199 Kč 177,68 Kč bez DPH 177,68 Kč bez DPH 713,39 Kč bez DPH od 177,68 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Prémiová peleta s vysokým obsahem bílkovin navržená tak, aby odpovídala zaměření Monster Shrimp na kompletní výživu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiová peleta s vysokým obsahem bílkovin navržená tak, aby odpovídala zaměření Monster Shrimp na kompletní výživu. Vylepšeno o tekutá játra, chobotnicovou moučku a senzační balíček atraktorů z kraba, humřího oleje a smrtící pasty ze slaných krevet Nashbait. K dispozici v 2 mm a 6 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.