Helicopter Top Bead Naked

Kód: T8435
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Vrtulník Top Bead Nahý

 

Nejbezpečnější horní uvolňovací patka pro chod a vrtulníkové návazce, která umožňuje zajistit spoje pro nejdelší náhozy, ale stále volně klouzat v případě přetržení vlasce, aby se zabránilo tomu, že kapr táhne koncové náčiní,  bez vyhazování komponentů do prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středová zarážková patka se posouvá z držáku drátu pro uchopení hlavních šňůr od 0,28 do 0,40 mm pro bezpečnou zarážku na mono nebo opletení. Pod řízeným tlakem korálek sklouzne ze zkoseného centrálního dorazu, aby přes něj mohl háček bezpečně projít.

Mimořádně husté korálky Naked Helicopter Beads impregnované wolframem také připevňují linii za koncovou výstroj pro lepší skrytí, zejména když je podšívka uvolněná.

Naked Helicopter Top Beads lze znovu použít navlečením na jehly Maggot Needles (T8815) a opětovnou montáží pro nový koncový náčiní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky a Stopery
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.