White Hammer Kapří Bonbóny

Kód: WHKB
409 Kč 365,18 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nástraha unikátní svým tvarem i velikostí.

Příchuť -  Tygří ořech, Arašídy, Kokos.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapři si za tu řadu let, co se do vody hází velké množství krmení, již zvykli na klasické kuličky a někteří se jich dokonce "bojí".

Proto pro vás máme připravenou originální nástrahu, se kterou budete úspěšnější než kdy jindy.

Jsou to vlastně takové válečky, které můžete nastražit přesně tak, jak jste zvyklí. Můžete je provrtat, propíchnout jehlou, nastražit je na výšku, nebo na šířku. Nastražit  pod háček můžete buď jeden, nebo rovnou několik kusů. Můžete si je dipovat, boosterovat, obalovat pastou, část si odříznout a přidat pop up.... opravdu by se zde dalo říci, že fantazii se meze nekladou. Skvělé využití najdou nejen u příznivců kaprařiny, ale také u milovníků feederu.

Od Kapřích bonbonů nečekejte, že vám pod háčkem vydrží řadu hodin. Jsou určeny pro rychlejší chytání a kratší vycházky a k tomu je přizpůsobena i výroba. 

 Velice dobrých výsledků rybáři dosáhli, když jednu stranu válečku seřízli a přidali polovinu pop up a vytvořili si tak nebezpečně neodolatelnou nástrahu, společně v kombinaci s návazcem Ronnie rig https://www.nash.cz/hotovy-navazec-ronnie-claw-rig-s-protihrotem/

Řada White Hammer by měla dělat rybářům radost po celý rok. Nasládlé nutričně bohaté nástrahy, by měly chutnat především kaprům, ale také amurům. Světlejší barva nástrahy se osvědčila v proudných řekách, ale i na bahnitém podkladě.  Vyznačuje se vysokým obsahem moučky z Tygřího ořechu, Mořské řasy, Arašídové moučky, ale nejen to. Dohromady se skládá z 19ti ingrediencí a nechybí v nich vyvážený podíl sladidla, soli a také nepatrné množství kvalitního chilli.

V nástraze jsou použity nejkvalitnější anglické esence. 

Příchuť - Tygří ořech, arašídy, kokos.

Velikost nástrahy (válečku) cca 12mm/20mm.

Nezapomeňte, že pro všechny členy Youtube kanálu https://www.youtube.com/channel/UCdmmOUElpsTLex6Klxl-ARA/featured

se započítává další sleva 5%.

Členství si můžete zařídit zde:https://www.youtube.com/channel/UCdmmOUElpsTLex6Klxl-ARA/membership

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Toušbaits
Hmotnost: 1.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                   Toušbaits

Cesta k tajným snům. 

Nástrahy pro lov ryb, které předčí očekávání i těch nejnáročnějších rybářů. Vyráběné s poctivostí, citem a láskou, testované v extrémních podmínkách.

Pro ty, kteří se chtějí stále zlepšovat a odlišit. Pro ty, kteří věří, že i na maličkostech záleží. Pro ty, kterým záleží na zdraví a dobré kondici ryb. Právě pro vás jsou tu výrobky Toušbaits.

 Nabízíme vám kompletní řadu výrobků, která osahuje-Boilies v soli 20 a 24 mm, Pop ups 16 a 20mm, Obalovací pastu, Tekutý a práškový dip a jako poslední je to Booster.

Boilies Toušbaits se pyšní hlavně tím, že neobsahuje žádný chemický konzervant, je zasypán obyčejnou kuchyňskou solí, která udržuje kuličky krásně suché a navíc nádherně rozvoní celý obsah balení. V kontaktu s vodou se z boilies začnou uvolňovat atraktory a je jedno jestli je voda studená, nebo teplá. Díky použití těch nejkvalitnějších surovin jsou kuličky naprosto neodolatelné rybám a při dlouhodobějším a pravidelném krmení se z nich stává jistá zbraň na velké kapry.

Tekutý a Práškový dip vám pomůže v těch nejkritičtějších situacích, kdy ryba moc nereaguje a vy jí potřebujete vyprovokovat k záběru.

Obalovačka je vlastně neuvařené těsto, které je ještě zvýrazněno o další tekuté a sypké atraktory a je tak mnohem rychleji účinné. Při rozpadu vzniká kolem těsta velice lákavý mrak, plný vůně a drobných částic, kterým žádná ryba nedokáže odolat.

Booster vám pomůže před samotným lovem, používá se k zalévání návnady a pva. Nádherně vám rozvoní boilies, ale i vše co s ním zalijete. 

Pop ups klasicky použijte buď v kombinaci s boilies a nebo samotné. Obsahuje prvotřídní esence a esenciální oleje, má skvělou vzplývavost a když ryba nereaguje na nástrahy ze dna tak pop ups je nejlepší volba.

S výrobky Toušbaits budete jistě velice spokojeni a budete stále překonávat vaše vysněné cíle.