Red Hammer Obalovačka

Kód: RHOP
119 Kč 103,48 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Red Hammer Obalovačka je unikátní těsto,které po obalení vaší nástrahy začne okamžitě ve vodě pracovat a uvolňovat atraktory a tekuté potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Red Hammer Obalovačka je unikátní těsto,které po obalení vaší nástrahy začne okamžitě ve vodě pracovat a uvolňovat atraktory a tekuté potravy.

Použití-odeberte trochu těsta z kelímku a vypracujte v dlani placičku do níž po té zabalte vaši nástrahu.V teple je těsto více vláčné a poddajné oproti chladnějším dnům a proto v chladném počasí více zahřejte těsto v dlani.Použít můžete i malinko boosteru nebo dipu pro konsistenci,kterou potřebujete docílit.Počítejte však,že vaše ruce budou opravdu červené,ale za čerstva jdou dobře omýt.

Pro rychlejší chytání můžete zvolit po obalení těstem,ještě střídavé namočení v tekutém a suchém dipu.

Když chcete aby jste si prodloužili životnost obalené nástrahy například na noc,doporučuji těsto nechat několik desítek minut až pár hodin zaschnout na nástraze.Teprve po té nahodit.

Náš typ-navažte si vlasovou montáž,ale místo zarážky na konec navažte kousek pružinky z propisky.Vezměte přiměřené množství těsta a obalte jím pružinku.Získáte tak kuličku čerstvého těsta,které bude velice atraktivní a jen tak vám nespadne z montáže.

Red Hammer Obalovačka by vám měla pomoci k mnoha záběrům,ale nezapomeňte,že v teplé vodě přiláká i drobnou bílou rybu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obalovací pasty
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                   Toušbaits

Cesta k tajným snům. 

Nástrahy pro lov ryb, které předčí očekávání i těch nejnáročnějších rybářů. Vyráběné s poctivostí, citem a láskou, testované v extrémních podmínkách.

Pro ty, kteří se chtějí stále zlepšovat a odlišit. Pro ty, kteří věří, že i na maličkostech záleží. Pro ty, kterým záleží na zdraví a dobré kondici ryb. Právě pro vás jsou tu výrobky Toušbaits.

 Nabízíme vám kompletní řadu výrobků, která osahuje-Boilie v soli 20 a 24 mm, Pop up 16 a 20mm, Obalovací pastu, Tekutý a práškový dip a jako poslední je to Booster.

Boilie Toušbaits se pyšní hlavně tím, že neobsahuje žádný chemický konzervant,je zasypán obyčejnou kuchyňskou solí, která udržuje kuličky krásně suché a navíc  nádherně rozvoní celý obsah balení. V kontaktu z vodou se z boilie začnou uvolňovat atraktory a je jedno jestli je voda studená, nebo teplá. Díky použití těch nejkvalitnějších surovin jsou kuličky naprosto neodolatelné rybám a při dlouhodobějším a pravidelném krmení se z nich stává jistá zbraň na velké kapry.

Tekutý a Práškový dip vám pomůže v těch nejkritičtějších situacích, kdy ryba moc nereaguje a vy jí potřebujete vyprovokovat k záběru.

Obalovačka je vlastně neuvařené těsto, které je ještě zvýrazněno o další tekuté a sypké atraktory a je tak mnohem rychleji účinné. Při rozpadu vzniká kolem těsta velice lákavý mrak, plný vůně a drobných částic, kterým žádná ryba nedokáže odolat.

Booster vám pomůže před samotným lovem, používá se k zalévání návnady a pva. Nádherně vám rozvoní boilie ale i vše co s ním zalijete. 

Pop up klasicky použijte buď v kombinaci s boilie a nebo samotné. Obsahuje prvotřídní esence a esenciální oleje má skvělou vzplývavost a když ryba nereaguje na nástrahy ze dna tak pop up je nejlepší volba.

S výrobky Toušbaits budete jistě velice spokojeni a budete stále překonávat vaše vysněné cíle.