Red Hammer Obalovačka

Kód: RHOP
159 Kč 141,96 Kč bez DPH 159 Kč / 300 g
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Red Hammer Obalovačka je unikátní těsto, které po obalení vaší nástrahy začne okamžitě ve vodě pracovat a uvolňovat atraktory a tekuté potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Red Hammer Obalovačka je unikátní těsto, které po obalení vaší nástrahy začne okamžitě ve vodě pracovat a uvolňovat atraktory a tekuté potravy.

Použití - odeberte trochu těsta z kelímku a vypracujte v dlani placičku do níž po té zabalte vaši nástrahu. V teple je těsto více vláčné a poddajné oproti chladnějším dnům a proto v chladném počasí více zahřejte těsto v dlani. Použít můžete i malinko boosteru nebo dipu pro konsistenci, kterou potřebujete docílit. Počítejte však, že vaše ruce budou opravdu červené, ale za čerstva jdou dobře omýt.

Pro rychlejší chytání můžete zvolit po obalení těstem, ještě střídavé namočení v tekutém a suchém dipu.

Když chcete aby jste si prodloužili životnost obalené nástrahy například na noc, doporučuji těsto nechat několik desítek minut až pár hodin zaschnout na nástraze. Teprve po té nahodit.

Náš typ-navažte si vlasovou montáž, ale místo zarážky na konec navažte kousek pružinky z propisky. Vezměte přiměřené množství těsta a obalte jím pružinku. Získáte tak kuličku čerstvého těsta, které bude velice atraktivní a jen tak vám nespadne z montáže.

Red Hammer Obalovačka by vám měla pomoci k mnoha záběrům, ale nezapomeňte, že v teplé vodě přiláká i drobnou bílou rybu.

Nezapomeňte, že pro všechny členy Youtube kanálu https://www.youtube.com/channel/UCdmmOUElpsTLex6Klxl-ARA/featured

se započítává další sleva 5%.

Členství si můžete zařídit zde:https://www.youtube.com/channel/UCdmmOUElpsTLex6Klxl-ARA/membership

Doplňkové parametry

Kategorie: Obalovací pasty
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                   Toušbaits

Cesta k tajným snům. 

Nástrahy pro lov ryb, které předčí očekávání i těch nejnáročnějších rybářů. Vyráběné s poctivostí, citem a láskou, testované v extrémních podmínkách.

Pro ty, kteří se chtějí stále zlepšovat a odlišit. Pro ty, kteří věří, že i na maličkostech záleží. Pro ty, kterým záleží na zdraví a dobré kondici ryb. Právě pro vás jsou tu výrobky Toušbaits.

 Nabízíme vám kompletní řadu výrobků, která osahuje-Boilies v soli 20 a 24 mm, Pop ups 16 a 20mm, Obalovací pastu, Tekutý a práškový dip a jako poslední je to Booster.

Boilies Toušbaits se pyšní hlavně tím, že neobsahuje žádný chemický konzervant, je zasypán obyčejnou kuchyňskou solí, která udržuje kuličky krásně suché a navíc nádherně rozvoní celý obsah balení. V kontaktu s vodou se z boilies začnou uvolňovat atraktory a je jedno jestli je voda studená, nebo teplá. Díky použití těch nejkvalitnějších surovin jsou kuličky naprosto neodolatelné rybám a při dlouhodobějším a pravidelném krmení se z nich stává jistá zbraň na velké kapry.

Tekutý a Práškový dip vám pomůže v těch nejkritičtějších situacích, kdy ryba moc nereaguje a vy jí potřebujete vyprovokovat k záběru.

Obalovačka je vlastně neuvařené těsto, které je ještě zvýrazněno o další tekuté a sypké atraktory a je tak mnohem rychleji účinné. Při rozpadu vzniká kolem těsta velice lákavý mrak, plný vůně a drobných částic, kterým žádná ryba nedokáže odolat.

Booster vám pomůže před samotným lovem, používá se k zalévání návnady a pva. Nádherně vám rozvoní boilies, ale i vše co s ním zalijete. 

Pop ups klasicky použijte buď v kombinaci s boilies a nebo samotné. Obsahuje prvotřídní esence a esenciální oleje, má skvělou vzplývavost a když ryba nereaguje na nástrahy ze dna tak pop ups je nejlepší volba.

S výrobky Toušbaits budete jistě velice spokojeni a budete stále překonávat vaše vysněné cíle.