MONSTER SHRIMP STICK MIX

Kód: B6562
Novinka
Značka: Nash Tackle
299 Kč 266,96 Kč bez DPH
Na dotaz
Vysoce přitahující směs vysoce výživných, rozpustných mořských složek základní směsi Monster Shrimp, 
které se rychle rozkládají a uvolňují krmný signál soustředěný kolem návnady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce přitahující směs vysoce výživných, rozpustných mořských složek základní směsi Monster Shrimp, které se rychle rozkládají a uvolňují krmný signál soustředěný kolem návnady.Vysoce přitahující směs vysoce výživných, rozpustných mořských složek základní směsi Monster Shrimp, které se rychle rozkládají a uvolňují krmný signál soustředěný kolem návnady.
Nejlepších výsledků dosáhnete smícháním s tekutým krmivem šetrným k PVA, jako je speciální namočení Monster Shrimp Liquid Bait Soak. Monster Shrimp Stick Mix je také skvělým krmením a aditivem Method Mix. Dodáváno v 1kg pytlích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stick Mixy
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.