AIR FORCE F40 RODS

Kód: T1788 T1789 T1790 T1791 T1792 T1793 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Nash Tackle
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
F40 Rod.2e16d0ba.fill 600x600
16 999 Kč 16 999 Kč 17 499 Kč 17 499 Kč 15 699 Kč 16 499 Kč od 15 699 Kč 14 048,76 Kč bez DPH 14 048,76 Kč bez DPH 14 461,98 Kč bez DPH 14 461,98 Kč bez DPH 12 974,38 Kč bez DPH 13 635,54 Kč bez DPH od 12 974,38 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

EXTRÉMNÍ NAHAZOVÁNÍ BEZ KOMPROMISŮ 

Nová řada prutů Air Force disponuje nejmodernější technologií blanků prutů. Pruty Air Force, byly vyvinuty za jediným účelem – umožnit všem lovcům z odhozu a závodním rybářům dosahovat nejdelších vzdáleností s větší přesností než kdykoli předtím.

S pruty Air Force se posunete na nové limity s délkou náhozu. Protože každý metr se počítá ve váš prospěch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXTRÉMNÍ NAHAZOVÁNÍ BEZ KOMPROMISŮ 

Nová řada prutů Air Force disponuje nejmodernější technologií blanků prutů. Pruty Air Force, byly vyvinuty za jediným účelem – umožnit všem lovcům z odhozu a závodním rybářům dosahovat nejdelších vzdáleností s větší přesností než kdykoli předtím.

S pruty Air Force se posunete na nové limity s délkou náhozu. Protože každý metr se počítá ve váš prospěch.

AIR FORCE F40

Vlajková loď téhle série prutů Air Force s označením F40 jsou těmi nejlepšími nahazovacími pruty na trhu, které rybář může vlastnit. Jsou postaveny na těch nejlepších komponentech, které dosavadní trh nabízí.

KTERÉ PRUTY AIR FORCE VYBRAT?

12ft 3.5lb

Perfektní univerzální varianta pro všechny moderní kapraře, se kterou dokážete nahodit svoji montáž velmi daleko a zároveň si s nimi užít zdolávání jakéhokoli kapra. Optimální velikost olova pro tyhle pruty je 2,5-4,5oz (70-125g).

12ft 3.75lb

Zesílený blank u téhle varianty prutu nabízí možnost nahazování s těžšími olovy nebo možnost nahazování těžších PVA sáčků. Tahle varianta je také ideální pro ty, kteří chtějí maximalizovat vzdálenost svého náhozu bez použití 13ft prutu. Optimální velikost olova pro tyhle pruty je 3-5oz (85-140g).

12ft 5lb Spod & Marker

Tyhle pruty mají naprosto stejný blank, jako ostatní pruty řady Air Force. Tyhle pruty mají větší testovací křivku, díky které můžete snadno zakrmovat krmícími raketami Dot Spod.

13ft 3.5lb

Tenhle model prutu nabízí extra rychlou špičku, se kterou dokážete nahodit svoji montáž až na extrémní vzdálenost, pro kterou byla zachována progresivní akce prutu při zdolávání. Optimální velikost olova pro tyhle pruty je 2,5-4,5oz (70-125g).

13ft 3.75lb

Tahle varianta má zesílený blank a rychlou špičku. Je nejlepší variantou prutů pro ty, kteří hledají pruty na to nejextrémnější nahazování a pro ty, kteří chtějí dosahovat maximálních nahazovacích vzdáleností. Optimální velikost olova pro tyhle pruty je 3-5oz (85-140g).

13ft 5lb Spod & Marker

Nejlepší nástroj pro ohledávání a k zakrmování lovného místa na těch nejvzdálenějších místech. Nízká hmotnost blanku vám zaručí, že se vaše ruce neunaví při opakovaném nahazování.

BLANK

 • 40 Tonne Japanese Toray Carbon blank s bezkonkurenčním poměrem výkonu a hmotnosti
 • Nízká pryskyřičná vrstva pro zachování odhozového potenciálu, akce prutu a k zabránění měknutí blanku
 • 45 stupňová vícesměrná výztuha, která zabraňuje kroucení blanku během náhozu - zvyšuje přesnost náhozu
 • Unikátní kuželový tvar blanku, aby byl blank prutu vyvážený a špička byla rychlá a tuhá - zvětšuje vzdálenost náhozu
 • Všechny modely prutů Air Force F40 mají 580 mm dlouhou rukojeť pro optimální páku a vyvinutí maximální síly při náhozu

KOMPONENTY 

 • Komponenty s nejnižší hmotností, aby byla zaručena co nejnižší váha prutu
 • Prémiová očka American Tackle Titanium Pentalite Black – mají titanový rám s odolnou keramickou vložkou
 • Všechny pruty F40 jsou osazeny 50 mm dvoulopatkovým očkem, následovaným 30 mm dvoulopatkovým očkem
 • 25 mm, 20 mm a 16 mm jednolopatková očka na špičce prutu zlepšují rovnováhu a rychlost špičky. Špička prutu je zakončená 16 mm očkem
 • Pevné American Tackle 1K Carbon Pipe sedlo pro naviják
 • Karbonová zarážka na rukojeti
 • Karbonový klip pro vlasec

DESIGN

 • Broušený 1K carbon s karbonovou vazbou a matným vyvázáním oček
 • Unikátní 3D branding
 • Texturovaná povrchová úprava zužující se rukojeti z uhlíkové pryskyřice
 • Hliníková krytka na tupo s vyraženým šroubovitým profilem
 • Ergonomická rukojeť z uhlíkové tkaniny a na míru vyrobené krytky
 • Značky na prutu 12 a 24 palců (30 a 60 cm) na modelech Spod & Marker

ROZTEČ OČEK OD ŠPIČKY

MODEL PRUTU                                                       VÁHA / DÉLKA RUKOJETI / 16mm očko / 20mm očko / 25mm očko / 30mm očko / 50mm očko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.