Olovo MARKER LEAD

Kód: T2470 T2471 T2469 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Nash Tackle
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Markerovací olovo, které vám poskytne všechny potřebné informace při ohledávání lovného místa. Olovo Marker Lead má čtyři hroty, které zaznamenají každé chrastění, nebo zda-li se na vašem lovném místě nacházejí traviny a jiné nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Markerovací olovo, které vám poskytne všechny potřebné informace při ohledávání lovného místa. Olovo Marker Lead má čtyři hroty, které zaznamenají každé chrastění, nebo zda-li se na vašem lovném místě nacházejí traviny a jiné nečistoty. Ty se v případě výskytu na lovném místě zachytí na zmiňovaných čtyřech hrotech. Balení obsahuje dva kusy.

  • V designu černo/zelené kamufláže pro dokonalé ukrytí na všech typech dnech
  • Nereflexní povrchová úprava Soft Touch
  • Označení olova vlisováno na tělo olova

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.