Floating Tiger Nut

Kód: T8830
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Umělé plovoucí tygří ořechy, které vypadají téměř indentické jako ty skutečné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělé plovoucí tygří ořechy, které vypadají téměř indentické jako ty skutečné. Jsou dostatečně vzlínavé tak, aby zvedly i menší velikosti háčků (8-10) a také aby fungovaly jako neutrálně vyvážené nástrahy Wafters s většími velikostmi háčků. Vzlínavost lze také upravit pomocí různých doplňků, jako jsou nástrahové vrtáčky Bait Screw, Cling-On Tungsten Putty, Hook Kicker a jiné.

Balení obsahuje umělé plovoucí tygří ořechy různých průměrů (12-15 mm), tak aby byla zaručena všestrannost dle preferencí nebo v závislosti na velikosti použitého háčku. Doporučujeme je použít tam, kde se nacházejí vodní živočichové, kteří rádi ničí nástrahy, například raci.

Všechny umělé nástrahy Nash doporučujeme namáčet do našich atraktorů pro zvýšení jejich atraktivity. Pokud rádi krmíte tygřím ořechem, doporučujeme je namočit to Talinu, aby byla zaručena stejná příchuť nástrahy, jako krmeného tygřího ořechu.

Balení obsahuje: 6 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Plováky
Hmotnost: 0.2 kg
Délka: 6.5cm:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.