Floating Maize

Kód: T8829
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Plovoucí umělá kukuřice Maize. Dá se použít jako samotná nástraha nebo v kombinaci s boilies na dno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plovoucí umělá kukuřice Maize. Dá se použít jako samotná nástraha nebo v kombinaci s boilies na dno.

Skvěle se hodí v kombinaci s nástrahami na dno, kdy vám je odlehčí a vytvoří z nich neutrálně vyváženou nástrahu Wafters. Nebo je také doporučujeme použít pro samotný lov jako nástrahu, ať už na vlasový přívěs nebo na nástrahový vrtáček Bait Screw. Drobné nástrahy, zejména kukuřice, skvěle funguje při lovu na prochytávaných jezerech, kdy tyhle umělé zrnka kukuřice mohou v kaprech vzbuzovat větší důvěru.

Všechny umělé nástrahy Nash doporučujeme namáčet do našich atraktorů, jako jsou například Plume Juice, Booster Juice nebo Scopex No.1, které vám umělé nástrahy zatraktivní.

Obsah balení: 10 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Plováky
Hmotnost: 0.2 kg
Délka: 6.5cm:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.