Značkovací Tyče Spot On Marker Pole Kit

Kód: T2082
2 099 Kč 1 734,71 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sada značkovacích tyčí Spot On Marker Pole Kit je vícedílný systém který překonává všechny běžné markery protože tato sada je ukotvena ke dnu pomocí pružného připojení k závaží o hmotnosti 2 kg. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sada značkovacích tyčí Spot On Marker Pole Kit je vícedílný systém který překonává všechny běžné markery protože tato sada je ukotvena ke dnu pomocí pružného připojení k závaží o hmotnosti 2 kg. Eliminuje tak riziko ztráty kapra který by se zamotal do markeru připevněného vlascem nebo šňůrou nebo by se kmenový vlasec či šňůra zachytila do markeru což může vést k uřezání nebo ztrátám ryb v důsledku hmotnosti zátěže. Pokud hlavní šňůra nebo vlasec přijde během souboje do kontaktu se značkovací tyčí Spot On Pole dojde k naklonění značkovací tyče díky větší hmotnosti kotvy a šňůra nebo vlasec se snadno protáhne přes hladké části tyče. Při zdolávání máte tak vždy kontakt s rybou zatímco značkovací tyč zůstává na původním místě.

Sada značkovacích tyčí Spot On má také funkci nočního osvětlení. Sekce s oranžovým koncem obsahuje senzor reagující na světlo který se automaticky zapne jakmile se sníží denní světlo a rozsvítí tak červenou LED diodu která Vás neoslňuje a je viditelná na několik stovek metrů v závislosti na okolních podmínkách.

 • Čtyřdílná lehká a flexibilní značkovací tyč pro označení lovných míst.
 • Průhledné hlavní sekce s antireflexní úpravou aby neplašily ryby.
 • Extra velká hmotnost kotvy k bezpečnému připevnění tyče ke dnu i v těch nejnepříznivějších podmínkách.
 • Pružné připevnění závaží umožňuje naklonění tyče když ryba při souboji přijde do kontaktu se značkovací tyčí.
 • Tři tyče se závitem a délkou jednoho metru.
 • Dodatečný prodlužovací díl v rozmezí délek 85 - 157 cm s twist lock zámkem pro přesné označení lovného místa v různých hloubkách.
 • Červená LED dioda citlivá na světlo která se automaticky zapíná při nízkém denním světlu a vypíná se během dostatečného denního světla.
 • Napájeno pomocí 2 x AAA bateriemi (nejsou součástí balení).
 • Vysoce viditelná oranžová reflexní fólie 3M pro snadné lokalizování za tmy pomocí čelovky.
 • Vnitřní část tyče je utěsněna takže zajišťuje 100% vodotěsnost.
 • Dodáváno v tašce se stahovací šňůrkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.2 kg
délka:
šířka:
výška:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nash Tackle. Anglická rybářská, kaprařská značka, jedna z nejkvalitnějších na trhu vůbec. Najdete zde veškeré produkty potřebné k chytání kaprů a péče o ně, od háčku až po veliké bivaky pro celé rodiny.

Firma Nash Tackle se také může pyšnit absolutně špičkovým krmením a nástrahami. Na jejich nástrahy bylo po celém světě uloveno spousty velikých kaprů a stále se laťka zvedá. Nejkvalitnější suroviny, esence a tekuté potravy zaručují úspěšné rybaření všem, kdo tuto značku jednou zkusí. Team lidí, který neustále pracuje na vylepšování nástrah pro úspěšný lov.

Oblečení značky Nash Tacke je v kaprařské společnosti považováno za absolutní špičku v oboru. Najdete zde snad úplně vše, od ponožek až po čepice. Kvalitní a zároveň elegantní oblečení, mikiny, tepláky, bundy, ve kterých je pobyt u vody příjemným prožitkem.